Kişilik gelişimi için okul öncesi dönem çok önemli bir basamaktır. Biz çocukların küçük yaşlardan itibaren bilişsel, sosyal, motor, dil gelişimlerinin en iyi şekilde ilerlemesi, düşüncelerinin zamanla gelişebilmesi ve gelecekte toplum içinde doğru yerlerini bulabilmeleri için onları en iyi şekilde geliştirecek eğitimi veriyoruz. Çocuklarınızı eğitirken onların yüksek yararını gözeterek onların istek ve meraklarını ön planda tutuyoruz.

Çocukların kişiliklerinin gelişmesi, kendilerine yetebilen bireyler haline gelmeleri için küçük yaşta eğitime başlamaları gerekmektedir. Bu eğitimin nitelikli ve kaliteli olması için profesyonel eğitimci kadromuz, psikoloğumuz ve her yaş grubuna uygun eğitim materyallerimiz ile en iyi eğitimi planlayarak uygulamaktayız.

Toplum yapısı eğitimden geçer düşüncesi ile hareket ediyor ve bu düşünce doğrultusunda bu yolda bizimle birlikte olan kişilerle işbirliği içerisinde sağlıklı bir nesil yetiştirmeyi hedefliyoruz. Kendine güvenen ve sorumluluk alabilen eğitmen kadromuzla çocuklarınızın gelişim sürecinde daima onlarla birlikte olacak ve psikoloğumuzla periyodik olarak çocuklarınızın sevgi, güven, bilgi, oyun, arkadaşlık ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Çocuklarınız hem ilköğretime hem de yaşama bizlerle en iyi şekilde hazır olacaktır. Biz çocukların meraklarını ve yaratıcılıklarını canlı tutacak etkinlik ve oyunlar ile eğitim vermekteyiz. Çocuklar doğası gereği yaratıcı zekaya sahiptir ve bu yaratıcılığın daima canlı tutulması gerekmektedir. Çocuklar her zaman çevreyi, insanları, hayatı bizimle birlikte araştırıp öğrenecektir.

Geleceğin başarılı bireylerinin, çocukluğunu olumlu deneyimler yaşayarak geçirenler olacağına inanıyoruz. Bu olumlu deneyimleri onlara yaşatarak hem kendilerine hem de topluma faydalı bireyler yetiştirmek için nitelikli eğitimi anaokulumuzda bulabilirsiniz.

ADRES
Trump Towers Yanı, Kuştepe Mh. Biracılar Sokak No:17 34387 Mecidiyeköy-Şişli / İSTANBUL

TELEFON
(0212) 356 53 18
(0212) 356 16 88

Gsm
(0532) 522 75 82
(0537) 283 62 81

E-MAİL
info@minikyildizlaranaokullari.com

İNSTAGRAM
www.instagram.com/minikyildizlaranaokullari