Okul bahçesine giriş çıkışlar güvenlikli kilit sistemiyle sağlanmakta ve otomatik olarak içeriden kontrol edilmektedir. Hem bahçe, hem de sınıflar güvenlik kamerasıyla donatılmıştır. Bütün elektrik prizleri öğrencilerimizin ulaşamayacakları şekilde planlanmıştır. Öğrencilerimiz sadece velilerimize teslim edilmektedir. Başka biri çocuğu alacaksa kimlik fotoğrafı alacağı saatten en az bir saat önce bildirilmelidir. Bu şartlar haricinde çocuk kimseye teslim edilmeyecektir.

Anaokulumuzda eğitimlerimiz 1 – 6 yaş gruplarından oluşan sınıflarımızda, her yaş grubunun gelişim ihtiyaçları çerçevesinde şekilleniyor. Okulumuzun fiziki yapısında bulunan tüm detaylar mimar ve çocuk gelişim uzmanları eşliğinde çocuklarımız düşünülerek tasarlanmıştır. Okulumuz tüm gün boyunca kamera sistemi ile izlenmektedir. Ayrıca özel eğitimli personelimiz, çocuklarımızın ve okulumuzun güvenliğinden sorumludur. Sağlık Bakanlığı işbirliği ile yürütülen kontrollerde okulumuzun hijyeni denetlenmiş ve her şeyin usulüne göre olduğu tespit edilmiştir.

Günlük: Sınıflar, koridorlar, lavabolar ve merdivenler hijyenik kalması gerektiğinden neredeyse aralıksız kontrol edilerek temiz kalması sağlanır. “Sağlık Şartnamesi Standartları”na uygun düzenlenmiş mutfağımızda hijyen kurallarına uygun günlük ve kaliteli yiyecekler hazırlanır.

Haftalık: Tüm oyuncaklar ve materyaller sterilize edilmektedir. Hijyene uygun parke ile kaplanmış zeminlerde öğretmen ve öğrencilerimiz şahsi okul ayakkabılarını giyerler. Ziyaretçilerimiz de galoş kullanırlar. Bahçe, Depo, Baca gibi bakım gerektiren tüm alanlar periyodik bakıma tabidir.

Servis aracımız, anaokulu öğrencisi taşımaya özel tasarlanmıştır. Serviste yardımcı öğretmenimiz çocuklara eşlik etmektedir.

ADRES
Trump Towers Yanı, Kuştepe Mh. Biracılar Sokak No:17 34387 Mecidiyeköy-Şişli / İSTANBUL

TELEFON
(0212) 356 53 18
(0212) 356 16 88

Gsm
(0532) 522 75 82
(0537) 283 62 81

E-MAİL
info@minikyildizlaranaokullari.com

İNSTAGRAM
www.instagram.com/minikyildizlaranaokullari