Çocuklarınızın sevgi ile büyüyüp toplumda güzel yerler edinebilmeleri için güvenilir ve gerçek eğitime ihtiyaçları vardır. Okulumuzda profesyonel eğitmen kadromuz çocuklarınızı doğru eğitim materyalleri, teknik donanım ve oyuncaklarla eğitecek ve çocuklarınızı gerekli bilgiler ile tanıştıracaklar. Okulumuzda çocuğun yüksek yararı gözetilerek her şey çocuğa uygun ve onu her gelişim alanında geliştirecek şekilde programlanmaktadır. Çocuk hakları öncelikli tutularak çocuklara hakları ve sorumluluklarının bilinci verilmektedir.

Eğitim döneminin başında, ortasında ve sonunda olmak üzere üç kez Denver gelişim testi uygulanır. Dönem başında psikoloğumuz tarafından yapılan gelişim testinin ardından çocukların gelişim alanlarına göre durumları saptanır ve programlar buna göre oluşturulur. Gerektiği durumlarda bireyselleştirilmiş programlar uygulanır. Ardından dönem ortasında uygulanan test ile çocuklara neler katabildiğimiz ölçülmüş olur ve odaklanmamız gereken yerleri görerek dönemin devamında bunlara odaklanarak devam edilir. Dönem sonunda yaptığımız test ile dönem başında uyguladığımız test karşılaştırılarak çocuklara bir eğitim öğretim dönemi içerisinde kattıklarımızı görmüş oluruz. Bu gelişim testlerinin sonuçları raporlanarak velilerle sunulur. Psikoloğumuz her çocuk ile birebir görüşerek raporlama yapar ve sonrasında bütün veliler ile birebir görüşür. Ayrıca sınıf içi etkinliklerde de çocukları gözlemleyerek raporlarına bunları da ekler.

Branş dersleri olarak; İngilizce, müzik, orff, yoga, görsel sanatlar, drama, jimnastik, zumba ve dans dersleri verilmektedir.

Okulumuzda yabancı dile önem verilmektedir. Tüm sınıflara her gün İngilizce dersi yapılmakta ayrıca sınıflarda ders dışında da İngilizce etkinliklere yer verilmektedir. Okulumuzda organik beslenmeye önem verilmektedir. Sütlerimiz günlük olarak gelmekte ve yoğurdumuzu kendimiz yapmaktayız. Yemeklerde organik tereyağ kullanılır, reçellerimiz el yapımı, ekmeğimiz tam buğday ekmeğidir. Tuz olarak kaya tuzu kullanılmaktadır. Her gün meyve saati yapılarak mevsim meyveleri yenilmektedir. Okulumuzda çocuklarınız ailelerinde buldukları yakınlığı ve sıcaklığı bulacaklardır.

Her çocuğun bireysel ihtiyaçları gözetilerek programlar özelleştirilir. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını ve farklılıklarını bilerek, ulaşılmak istenen hedeflere doğru, söz verdiğimiz iyi hizmeti herkese sunarız. Çocuklarınızın her biri ile ayrı ayrı ilgilenip hepsine eşit ilgi gösterilir. Tüm çocuklarımıza ve velilerimize verdiğimiz hizmette aynı özen, dikkat ve emeği gösteririz.

ADRES
Trump Towers Yanı, Kuştepe Mh. Biracılar Sokak No:17 34387 Mecidiyeköy-Şişli / İSTANBUL

TELEFON
(0212) 356 53 18
(0212) 356 16 88

Gsm
(0532) 522 75 82
(0537) 283 62 81

E-MAİL
info@minikyildizlaranaokullari.com

İNSTAGRAM
www.instagram.com/minikyildizlaranaokullari